Με μεγάλη χαρά παρευρεθήκαμε στην εκδήλωση για τους Μικρούς Ήρωες που διοργανώθηκε από την Κοινότητα Πάχνας σε συνεργασία με τον Αστυνομικό Σταθμό και την Κοινοτική Αστυνόμευση.
![](https://fotinitsiridou.com/wp-content/uploads/2023/11/fotini-tsiridou-logo.png)
Με μεγάλη χαρά παρευρεθήκαμε στην εκδήλωση για τους Μικρούς Ήρωες που διοργανώθηκε από την Κοινότητα Πάχνας σε συνεργασία με τον Αστυνομικό Σταθμό και την Κοινοτική Αστυνόμευση.
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart