Στο επιτελείο Λεμεσού με τον Αβέρωφ Νεοφύτου και τον Πρόεδρο της Κυπριακής Δημοκρατίας Νίκο Αναστασιάδη. Ηχηρό μήνυμα ενότητας για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε στην Κύπρο!
![](https://fotinitsiridou.com/wp-content/uploads/2023/11/fotini-tsiridou-logo.png)
Στο επιτελείο Λεμεσού με τον Αβέρωφ Νεοφύτου και τον Πρόεδρο της Κυπριακής Δημοκρατίας Νίκο Αναστασιάδη. Ηχηρό μήνυμα ενότητας για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε στην Κύπρο!
Adding {{itemName}} to cart
Added {{itemName}} to cart